کدام مدل مو به صورت کشیده میاد؟

فرم صورت کشیده

یکی از مهمترین مواردی که تاثیر خیلی زیادی بر چهره ما دارد، مدل مو است. همه‌ی مدل موها به تمامی فرم‌های صورت نمی‌آید. اول از همه باید بدانید که صورتتان چه فرمی است تا بتوانید با انتخاب مدل مو مناسب، فرم صورت خود را به فرم صورت بیضی که فرم صورت ایده آل شناخته شده نزدیک کنید. قطعا همه‌ی افراد به دنبال داشتن چهره‌ای زیبا و استایلی خاص هستند. به خصوص اگر به یک مهمانی و یا یک مجلسی تولد و یا عروسی دعوت شده باشند. بنابراین مهم است که بدانیم کدام مدل‌ موها مناسب فرم صورت ماست. اگر فرم صورت خود را نمی‌شناسید حتما مقاله آشنایی با انواع فرم صورت را مطالعه کنید. ما در این مقاله از پرشین استایل قصد داریم در مورد انواع مدل مو برای صورت کشیده صحبت کنیم با ما همراه باشید.

ویژگی فرم صورت کشیده

طول صورت کشیده تقریبا بیشتر از دو تا دو نیم برابر عرض صورت است. این مدل از فرم صورت گوشه‌های فک زاویه دار نیست و به تدریج باریک می‌شود. این دسته از افراد صورت باریکی دارند و از قسمت پیشانی تا چانه ادامه دارد. البته باید بگوییم برخی از این افراد از چانه برجسته‌ای برخوردار هستند.

حتما بخوانید:

مدل مو برای صورت مستطیلی خانم ها در سال 2021

همچنین توجه داشته باشید که این نوع فرم صورت خیلی شبیه به صورت بیضی است که تنها تفاوت آن این است که کمی کشیده‌تر و بلندتر است. پس باید این افراد مدل مویی را انتخاب کنند که صورت آن‌ها بیشتر از این کشیده‌تر دیده نشود. بنابراین بهتر است اصلا سراغ برخی از مدل موها نروید.

مدل مو کوتاه یا بلند برای صورت کشیده

انتخاب مو یکی از آن انتخاب‌هاییست که نباید ساده از کنار آن گذشت. بهترین انتخاب مدل مو برای این دسته از افراد موهای کوتاه یا کمی بالاتر از شانه‌هاست. این مدل مو باعث می‌شود که طول صورت کمتر به چشم بیاید. بنابراین باید بدانید مدل موهای بلند چون یکنواختی دارند، باعث می‌شوند که طول صورت بیشتر دیده شود.

مدل چتری

مدل مو چتری

مدل مو چتری برای آن دسته از افرادی خوب است که پیشانی بلندتری دارند. صورت کشیده یکی از آن فرم صورت‌هایی است که نسبتا پیشانی آن‌ها بلند است. پس چتری مناسبت‌ترین مدل مو برای صورت کشیده است.

مدل مو پیکسی

یکی دیگر از انواع مدل موهایی که مناسب فرم صورت کشیده است مدل مو پیکسی است. این مدل مو کوتاه است و باعث می‌شود که کشیدگی صورت کمتر به نظر برسد.

 

موهای بلند

موهای بلند برای فرم صورت کشیده

اکثر خانم‌ها روی موهای خود حساس هستند. به خصوص اگر موهای بلندی داشته باشند به سختی میتوان آن‌ها را راضی کرد که موهایشان را کوتاه کنند. اگر شما صورت کشیده‌ و موهای بلندی دارید، پیشنهاد می‌کنیم موهایتان را لخت نکنید. این کار باعث می‌شود صورتتان کشیده تر دیده شود. بهترین حالت مو برای زمانی که دوست دارید موهای بلندی داشته باشید، این است که موهای خود را موج دار کنید. و سعی کنید موهای خود را به صورت دم اسبی و یا پشت سر ببندید.

مدل مو لیر کوتاه

مدل مو لیر

یکی دیگر از انواع مدل مو مناسب فرم صروت کشیده، مدل مو لیر کوتاه است. در این مدل مو موها به صورت خورد شده هستند و باعث جلوگیری از یکنواخت بودن موها می‌شود. هم حجم موها بیشتر دیده می‎شود در این مدل مو و هم کشیدگی صورت کمتر به چشم می‌آید و فرم صورت را به به فرم صورت بیضی نزدیک تر می‌کند.

بهترین شنیون برای صورت‌های کشیده

این دسته از افراد بهتر است که اصلا سراغ شنیون‌هایی که بالای سر جمع می‎شوند، نروند. چون باعث کشیده‌تر دیده شدن صورتشان خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم از میان شنیون‌های فر و یا چتری استفاده کنند. شنیون فر باعث می‌شود که صورت چاق تر به نظر برسد و مدل مو چتری هم باعث می‌شود که کشیدگی صورت کمتر شود. البته باید بگوییم این دو مدل را همزمان باهم استفاده نکنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
جستجو
حساب کاربری
سبدخرید